Maclaren Major Elite

Je anglický výrobca legendárneho invalidného kočíku MAJOR Buggy a jeho nasledovníka MAJOR Elite pre deti do váhy 50 kg. Veľkú obľubu medzi užívateľmi si získal vďaka svojej pevnosti a i napriek tomu nízkej váhe, ľahkej obsluhe, skladateľnosti a transportovateľnosti. Je nenahraditeľným pomocníkom pri cestovaní.

 

Maclaren MAJOR Elite je nasledovníkom mimoriadne obľúbeného a úspešného kočíku MAJOR Buggy, ktorý je špeciálne navrhnutý pre špecifické potreby postihnutých osôb do váhy 50 kg. Má hliníkovú konštrukciu z nosníkov štvorcového prierezu. Vďaka tomu je kočík pevný, stabilný a navyše ľahký. Váži len 6.25 kg (7kg so stupačkou). V zloženom stave zaberie minimálny priestor (117cmx25cmx21cm), takže je veľmi vhodný na transport v batožinovom priestore automobilu. 7″ kolesá, vpredu otočné, vzadu vybavené brzdami, zabezpečujú vozíku vysokú manévrovateľnosť a ľahkú manipuláciu. Poťah sedadla a operadla je z odolného módneho textilu, ktorý sa ľahko udržuje a navyše „dýcha“. Odnímateľnú stupačku na nohy je možno upevniť v troch polohách.

Rozmery:

Hĺbka sedačky
29 cm
Výška operadla
56 cm
Výška sedačky od zeme
vpredu 58 cm
Výška sedačky od zeme
vzadu 46 cm
Celková šírka
54 cm
Výška držadiel od zeme
104 cm
Váha - bez stupačky
6.25 kg
Váha - so stupačkou
7 kg

Vrámci doplnkovej výbavy je možné vozík rozšíriť o slnečnú clonu, podložku na sedenie, laterálne opierky, pláštenku proti dažďu, chránič hrude, nánožník, tašku pod kočík.

 

Maclaren Major Elite s doplnkami: strieškou, laterálnymi vložkami a nákupným košíkoma chráničom hrude

Maclaren Major Elite s nánožníkom

Pršipláť

Pohľad zpredu

Pohľad zboku

Zložený